HOMEPAGE ABOUT US REFERENCES PROJECTS NEWS CONTACT
Hakkımızda

İmasan Makine ve Kimyevi Maddeler Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 1997 yılında kurulmuş ve 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye başta olmak üzere, Ortadoğu ve çevresindeki çeşitli ülkeleri de kapsayan bir coğrafyada faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız, ayakkabı ve otomotiv sektörleri alanında enjeksiyon makinaları ve enjeksiyon kalıplarının satışını, endüstriyel parçaların ve üretim de kullanılan çeşitli teçhizatların yüzey temizliği konusunda farklı temizlik metotlarını içeren sistemlerin satışı ve bunun yanı sıra çeşitli iş sektörlerine anahtar teslimi laboratuvar ve test sistemlerinin kurulumu, çalıştırılması, eğitimi, satışı ve revizyonu gibi konularda uzman kadromuz ile beraber hizmet vermektedir.

 

Yaklaşık 20 yıllık bu süreçte Türkiye ile Dünya’nın her bir noktası arasında köprü görevi görerek sınırları yakınlaştırmaya çalıştık. 

 

Her geçen gün, siz dostlarımıza daha kaliteli ürünler sunmayı, alanımızdaki konularda tecrübeli ve dinamik kadromuz ile danışmanlık hizmeti vererek, sizlere katkı sağlamayı, bu amaçla ileri teknolojileri ülkemize kazandırmayı misyonumuz haline getirdik. 

 

Önümüzdeki yıllarda yeniliklerle İmasan Makine ve Kimyevi Maddeler olarak sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

 

 

M. Sait Sözbir