ANASAYFA HAKKIMIZDA REFERANSLAR PROJELERİMİZ HABERLER İLETİŞİM
DESMA Fabrika Fuarı 2018

DESMA Fabrika fuarımız, 2018 yılında da sizlere sektördeki son teknolojileri tanıtmak için kapılarını açıyor.

2016 yılında 6 kıtadan 700 ziyaretci ile gerçekleştirdiğimiz etkinlik, 19-20 Eylül 2018 tarihinde Achim' de sizlerle buluşuyor.

Ayakkabıda Yeni Bir Çağ

“ Fitstation ” Desma ve HP firmaları tarafından geliştirilmiş, Ayakkabı üreticileri ile son tüketiciyi bir araya getirmek ve tüketici ile beraber en iyi tasarlanmış ayakkabıları, kişiye özel saya tasarımı, renk seçimi ile tüketici ayağına uygun iç kalıbı ile sunabilmek için geliştirilmiştir bir sistemdir.

                                           FITSTATION SİSTEMİNİN SUNDUĞU ÜÇ ÖZELLİK

1. ÖZELLİK

ÖNERİLER

Üç boyutlu gerçekleşen ayak taramanız sonucunda yürüyüş analiziniz çıkarılır ve dijital katalog tan sizin ayak yapınıza en uygun ara taban yapılandırılır. Yapılandırılmadan sonra Ayakkabı da sizin isteğinize göre tabanınızın renkleri seçilir.

Daha önceden tarafımızdan ölçülendirilip taranmış olan ve dijital verileri alınmış olan ayak yapınızın, en uygun standart ayakkabı sayalarını bulabilirsiniz. Bu saya önerileri ayak uzunluğu ve genişliği temel alınarak ayak numarası oluşturulmaktadır.

Daha sıkı oturan veya daha bol olmasını isteyeceğiniz tercihler bu öneri motorunun bir parçası değildir. Bu tercihler yine sizin tarafınızdan yapılmalıdır. Sizin vereceğiniz kararlar ve satın alma alışkanlıklarınız bize sizin hakkınızda yapacağımız öneriler konusunda da yardımcı olacaktır.

       2. ÖZELLİK

       3D BASKI VE İÇ KALIP

Ayaklarınızın 3D taraması sonucu elde edilen bilgiler doğrultusunda, ayak ölçülerinizi ve yürüme şeklinizi temel alarak, yine üç boyutlu iç kalıplar hazırlanır.

Size özel hazırlanmış iç kalıplarla üretilmiş olan ayakkabılar, ayağınızı mükemmel sarar ve konforunuzu en üst seviyeye çıkarır.

       3. ÖZELLİK

       Kişiselleştirilmiş Ayakkabılar

Fitstation’ nın geliştirdiği sistem sayesinde ayağınıza ve yürüyüşünüze uygun, sizin seçtiğiniz renk ve tasarımda ayakkabıları sipariş verebileceksiniz. Ayakkabı modelini, saya ve taban rengini belirleyebilecek, yürüyüş analizinizin sonuçlarına göre sadece sizin ayağınıza uygun ara taban konforunu, belirlediğiniz bir ayakkabıda yakalayabileceksiniz. DESMA’ nın geliştirmiş olduğu MSI teknolojisi sayesinde bütün bu bileşenleri bir araya getirmek artık zor değil.

 

Yukarıda belirttiğimiz ilk iki özellik daha şimdiden Amerika Birleşik Devletlerinde ki mağazalarda yerini almış bulunmaktadır. 2019 yılı itibari ile Avrupa ve Asya için de hazırlıklar başlamıştır.

 

Bahsi geçen üçüncü özellik ise Haziran 2018 itibari ile Amerika’da ve sonrasında Avrupa ve Asya’ da karşınıza çıkacak.

 

HP ve DESMA firmaları arasında gerçekleşen bu ortak ar-ge ve inovasyon çalışması, Bilgisayar teknolojisini, ayakkabı taban enjeksiyonunda son teknolojisi olan DESMA “MSI” sistemini bir araya getirerek, ayakkabı sektöründe son kullanıcılara tamamen kişiselleştirilmiş bir ayakkabı sunmayı başarmıştır.

 

Daha önceleri belli kalıplarda üretilen ve kişisel ortopedik konfordan uzak sunulabilen ayakkabılar, artık kişinin sadece ayak yapısı değil, bütün iskelet sitemiyle bütünleşik yürüme karakterine uyumlu hale getirilmiş duruma gelmiştir.

 

Yakın geleceğe yön verecek bu yenilik sadece konfor ayakkabılarında değil, İş güvenlik, spor ve askeri alanlarda da yerini almaya başladığını görmekteyiz.

 

 

Aysaf 2018

Türk ayakkabı yan sanayi sektörünün gelişiminde önemli rol oynayan AYSAF-Uluslararası Ayakkabı Yan Sanayi Fuarı, 28 Kasım'da, CNR Expo Yeşilköy'de kapılarını açıyor.

Ayakkabı yan sanayi sektörünün dünyadaki en büyük iki fuarından biri olan bu etkinlikte İMASAN ve DESMA olarak sizleri Hall 4  No:13 te kurulu standımıza bekliyoruz.